Home » Articles posted by zpo-krepa

Author Archives: zpo-krepa

01.06.2020 r. Dzień Dziecka

kartka na strone

Konsultacje od 1 czerwca 2020 r.

Bez tytułu

Drodzy uczniowie,

Zgodnie z wytycznymi GIS, MZ, MEN również na terenie naszej szkoły od dn. 1 czerwca będą odbywały się konsultacje z poszczególnych przedmiotów.Harmonogram spotkań na przyszły tydzień znajdziecie poniżej. Kolejne spotkania dla uczniów poszczególnych klas będą zamieszczane z zakładce : Materiały do powtórzenia.

Harmonogram spotkań

wytyczne

Ministerstwo Edukacji Narodowej we współpracy z Głównym Inspektoratem Sanitarnym przygotowało szereg wytycznych przeciwepidemicznych, które zapewnią uczniom, nauczycielom i pracownikom szkół i placówek bezpieczne warunki, a organom prowadzącym i dyrektorom pomogą w zorganizowaniu pracy w czasie epidemii związanej z COVID-19.

Wytyczne_GIS_MZ_i_MEN_dla_szkól_–_konsultacje_z_nauczycielami_w_szkole

Konsultacje dla ósmoklasistów

egzamin

Zgodnie z informacją MEN od dnia 25 maja uczniowie klasy ósmej będą uczęszczać na konsultacje z przedmiotów, z których piszą egzamin. O godzinach rozpoczęcia zajęć i procedurach powiadomi wychowawca.