Home » 2017 » Maj

Monthly Archives: Maj 2017

Nagroda im. Mikołaja Oleśnickiego dla naszej uczennicy

W poniedziałek 29 maja odbyła się uroczysta sesja Rady Miejskiej w Lipsku z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego, podczas której nastąpiło wręczenie uczennicy Julii Sułek z kl. VI a szkoły podstawowej nagrody im. Mikołaja Oleśnickiego za osiągnięcia w dziedzinie edukacji, twórczości artystycznej,  upowszechniania i ochrony kultury.

List gratulacyjny – Nagroda im. M. Oleśnickiego – Julia Sułek

I miejsce w Turnieju Wiedzy o Regionie

Drużyna uczniów z kl. II gimnazjum tj. Magdalena Łepecka, Natalia Cichońska i Przemysław Szmajda okazali się bezkonkurencyjni w Turnieju Turystyczno – Krajoznawczym PTTK – NASZ REGION „W dorzeczu Wisły”, który zorganizowany został w związku z obchodami Roku Rzeki Wisły 2017 pod patronatem Starosty Lipskiego w dniu 25.05.2017r. Gratulujemy.

Dyplom – I miejsce

Nasi uczniowie mistrzami pięknego czytania

6 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w I Gminnym Konkursie Pięknego czytania, który odbył się 23.05.2017r. w PSP im. A.G. Bema w Lipsku. Mistrzami pięknego czytania zostali: Natalia Sońta z kl. I w kategorii klas pierwszych i Łukasz Niewadzi z kl.VIa w kategorii klas szóstych. Gratulujemy.

Dyplom -  Natalia Sońta

Dyplom – Łukasz Niewadzi