Home » 2018 » Marzec

Monthly Archives: Marzec 2018

Wyróżnienie w Konkursie „Orzeł Biały – nasza duma”

20.03 odbył się w PSP w Małęczynie rejonowy finał Ogólnokrajowego Konkursu Plastycznego „Orzeł Biały – nasza duma”, ogłoszonego przez Kancelarię Senatu RP. Na konkurs wpłynęło ponad 150 prac z ponad 50 szkół z byłego woj. radomskiego. Z naszej szkoły zaproszono 5 dziewcząt, których prace zostały wysłane, a praca Kariny Cichońskiej – uczennicy kl. II PG zdobyła wyróżnienie.

Kwalifikacja do Konkursu Recytatorskiego do Radomia

14 marca 2018r. w Lipskim Centrum Kultury przeprowadzono m. in. Eliminacje Powiatowe XXXV Małego Konkursu Recytatorskiego, który odbędzie się w Radomiu, w wyniku których Komisja zakwalifikowała z naszej szkoły uczennicę Zuzannę Gozdur z kl. VII a. Zuzia startowała w kategorii 12-14 lat (kl. V-VII).  W ramach tych eliminacji Komisja postanowiła przyznać także wyróżnienia dla naszych uczennic tj. Martyny Gawlik z kl. I i Natalii Gozdur z kl. IV. Gratulujemy.
Dyplom – laureat – Zuzanna Gozdur
Dyplom – wyróżnienie – Natalia Gozdur

I miejsce w eliminacjach powiatowych do OTWP

W dniu 13 marca 2018r. uczennica kl. VI Milena Stempień zajęła I miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież Zapobiega Pożarom”
Tym samym zakwalifikowała się do eliminacji wojewódzkich. Będzie reprezentować powiat lipski w swojej grupie wiekowej uczniów klas I – VI szkół podstawowych w turnieju wojewódzkim w kwietniu b.r. w Nadarzynie. Opiekun: p. S. Śmieciuch.