Home » 2018 » Październik » 01

Daily Archives: 1 października 2018

VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Już po raz trzeci w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki  Mnożenia. To jednodniowe święto rozpoczęła uroczystym apelem zastępca dyrektora Pani Maria Pastuszka.

Egzamin z tabliczki mnożenia przeprowadzony był przez 6 Egzaminatorów TM, a byli to:  Aleksandra Drężek,  Alicja Drężek,  Milena Stempień,  Julia Zielińska, Judyta Potrząsaj, Anna Dusza. Swoją wiedzę sprawdzali uczniowie klas III- VIII PSP i III PG jak i nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi.

Tytuły „Experta Tabliczki Mnożenia” oraz kolorową odznakę uzyskało 48 uczniów i 12 osób dorosłych.

Akcja była udana i sprawiła wiele radości uczniom, którzy zdobyli tytuł TM EXPERT. Uświadomiła również, że znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym.