Home » 2019

Yearly Archives: 2019

Informacja dla uczniów i rodziców

Nauczyciele ZPO w Krępie Kościelnej zawieszają strajk.

Wiosenna przerwa świąteczna od 18.04.2019r (czwartek) do 23.04.2019r (wtorek).

Zajęcia dydaktyczno – wychowawcze dla wszystkich uczniów klas I-VIII PSP oraz PG a także przedszkola rozpoczynają się od środy 24.04.2019r zgodnie z planem lekcji.

INFORMACJA DLA RODZICÓW W SPRAWIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROTESTU NAUCZYCIELI

Szanowni Rodzice!

W związku z oficjalną informacją Oddziału ZNP w Lipsku potwierdzającą rozpoczęcie strajku w Zespole Placówek Oświatowych w Krępie Kościelnej informuję, że od 8 kwietnia zostają zawieszone zajęcia w szkole i w przedszkolu  (oprócz klasy I PSP).

Informujemy również, że przysługuje Państwu możliwość skorzystania z zasiłku opiekuńczego wynikającego z przepisów prawa.

O wszelkich zmianach i przerwaniu akcji strajkowej będą Państwo informowani na bieżąco za pośrednictwem strony internetowej szkoły www.zpo-krepa.pl.

Jednocześnie informujemy, że egzamin klasy III PG oraz VIII PSP odbędzie się zgodnie z planem.

Dyrektor ZPO w Krępie Kościelnej

Grażyna Kulpińska

I miejsce w tenisie stołowym

W dniu 6 marca w Woli Sołeckiej odbyły się zawody w tenisie stołowym w kategorii chłopców rocznik 2006-2008, na szczeblu gminnym jak również powiatowym . Drużyna chłopców w składzie Paweł Jabłoński, Jakub Zbroś, Michał Sułek zajęła pierwsze miejsca zarówno w gminie  jak również powiecie tym samym awansowali do szczebla między powiatowego który odbędzie się 22 marca w Jedlińsku. Po zakończeniu turnieju w Woli Sołeckiej   chłopcy dołączyli do kolegów, którzy już czekali na nich w Lipsku i rozegrali turniej piłki nożnej o Puchar Tymbarka zajmując trzecie miejsce w Powiecie.
Tego samego dnia tj. 6 marzec w Woli Sołeckiej odbyły  się zawody w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt rocznik 2003-2005 na szczeblu gminnym . Drużyna dziewcząt w składzie Wiktoria Dusza, Agata Cebula zajęły pierwsze miejsce i awansowały do rozgrywek powiatowych tam również zostały niepokonane i awansowały do szczebla międzypowiatowego, który odbędzie się 25 marca w Jedlińsku.

dyplom_I_miejsce_chlopców_gmina

dyplom_I_miejsce_chłopców_powiat