Home » 2019 » Kwiecień

Monthly Archives: Kwiecień 2019

Informacja dla uczniów i rodziców

Nauczyciele ZPO w Krępie Kościelnej zawieszają strajk.

Wiosenna przerwa świąteczna od 18.04.2019r (czwartek) do 23.04.2019r (wtorek).

Zajęcia dydaktyczno – wychowawcze dla wszystkich uczniów klas I-VIII PSP oraz PG a także przedszkola rozpoczynają się od środy 24.04.2019r zgodnie z planem lekcji.

INFORMACJA DLA RODZICÓW W SPRAWIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROTESTU NAUCZYCIELI

Szanowni Rodzice!

W związku z oficjalną informacją Oddziału ZNP w Lipsku potwierdzającą rozpoczęcie strajku w Zespole Placówek Oświatowych w Krępie Kościelnej informuję, że od 8 kwietnia zostają zawieszone zajęcia w szkole i w przedszkolu  (oprócz klasy I PSP).

Informujemy również, że przysługuje Państwu możliwość skorzystania z zasiłku opiekuńczego wynikającego z przepisów prawa.

O wszelkich zmianach i przerwaniu akcji strajkowej będą Państwo informowani na bieżąco za pośrednictwem strony internetowej szkoły www.zpo-krepa.pl.

Jednocześnie informujemy, że egzamin klasy III PG oraz VIII PSP odbędzie się zgodnie z planem.

Dyrektor ZPO w Krępie Kościelnej

Grażyna Kulpińska