Home » 2020 » Czerwiec » 20

Daily Archives: 20 czerwca 2020

Zwrot laptopów, podręczników, kluczyków do szafek w szatni

wazna info

W związku ze zbliżającym się zakończeniem roku szkolnego 2019/2020  prosimy o zapoznanie się z terminami i procedurami oddawania laptopów, podręczników szkolnych, książek do biblioteki szkolnej oraz kluczyków od szafek.

ZWROT POŻYCZONYCH LAPTOPÓW

grafika

Uczniowie, którzy mieli wypożyczone ze szkoły laptopy na czas zdalnego nauczania proszeni są o ich zwrot do sekretariatu w dn. 22.06 w godzinach od 8.00 do 12.00

ZWROT PODRĘCZNIKÓW I KSIĄŻEK WYPOŻYCZONYCH Z BIBLIOTEKI

PODRECZNIKI

Prosimy rodziców uczniów klas młodszych, a także samych uczniów klas starszych o zwrot wypożyczonych książek i podręczników. Cały komplet podręczników, najlepiej zapakowany w cienką foliówkę, zaopatrzony w kartkę z imieniem i nazwiskiem ucznia należy pozostawić na I piętrze, na ławeczce przed biblioteką. Podobnie lektury, należy włożyć do środka kartkę, kto książkę oddaje.

Zwroty przyjmujemy w dn. (22-25 czerwca) w godzinach od 8.00 do 12.00

ZWROT KLUCZYKÓW DO SZAFEK W SZATNI

KLUCZYK

Zwroty kluczyków (z widocznym numerkiem) przyjmujemy w sekretariacie szkoły od (22-25 czerwca) w godzinach od 8.00 do 12.00