Home » 2021 » Styczeń

Monthly Archives: Styczeń 2021

Rekrutacja do przedszkola

Szanowni Rodzice,

rozpoczęła się rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2021/2022. Szczegóły znajdziecie w zakładce REKRUTACJA / Przedszkole.

Powrót do szkół uczniów klas I – III szkół podstawowych.

nauczanie zdalne

Na konferencji 11.01.2021 r. poinformowano o otwarciu szkół dla najmłodszych uczniów tuż po feriach.

Po 18.01.2021 r. uczniowie klas I – III wracają do szkół i będą uczyć się stacjonarnie.

Aby umożliwić uczniom i nauczycielom bezpieczny powrót do szkół, MEN we współpracy z Ministerstwem Zdrowia i Głównym Inspektoratem Sanitarnym przygotowali odpowiednie wytyczne. Opierają się one w dużej mierze na zapisach znanych już m.in. z września 2020 r.

W wytycznych znajdują się rekomendacje dotyczące zasad organizacji zajęć, higieny, czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń oraz powierzchni, organizowania gastronomii czy postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia u pracowników szkoły.

wytyczne

wytyczne_mein_mz_i_gis_dla_klas_I III  szkol_podstawowych